O firmie

informacje o nas »

Oferta

zobacz oferty »

Galeria


zobacz nasze projekty

Kontakt


skontaktuj się z nami »

Witamy na naszej stronie demonstracyjnej »

Witamy na stronie demonstracyjnej firmy Tech-Studio. Stworzyliśmy już setki stron internetowych dla klientów w całej Polsce. Nasze strony są intuicyjne i proste w obsłudze. Oferujemy także pomoc zdalną w razie jakichkolwiek problemów. Zapraszamy do przejrzenia tej strony demonstracyjnej, a w razie pytań chętnie udzielimy odpowiedzi.

 

Niniejsza strona ma za zadanie prezentację systemu CMS - zaprojektowanego przez nas systemu zarządzania treścią, dzięki któremu nasi klienci otrzymują od nas nie tylko gotową stronę internetową, ale i możliwość samodzielnej i prostej edycji treści

 

Ta strona służy jedynie do celów demonstarcyjnych. Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem dostępu do części administracyjnej prosimy o kontakt - tel.: 32 / 733 39 42, 600 933 400 lub 790 242 200. Udostępnimy dane potrzebne do zalogowania. Możemy także przygotować dla Państwa indywidualną wycenę strony, która spełni Państwa oczekiwania oraz będzie dostosowana do możliwości finansowych.

 

 
 

Wiadomości »

POZYCJONOWANIE I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE
08/2021

 

Celem usługi pozycjonowania strony internetowej - SEO - jest poprawa pozycji w wynikach wyszukiwarki, a w dalszej perspektywie zwiększenie liczby odwiedzin na stronie internetowej firmy i poprawa relacji biznesowych z klientami. Nasza agencja interaktywna w ramach usługi pozycjonowania zadba o czytelność wizerunku klienta w internecie (np. Mapy Google z trasami dojazdu, godziny pracy). 


Co nas wyróżnia:

 • jasno określone cele na etapie przygotowania i wdrożenia strategii;
 • cena uzależniona od efektu (jeśli nie osiągniemy założonych celów, klient nie ponosi kosztów);
 • możliwość wprowadzenia dodatkowego progu ograniczającego koszty;
 • comiesięczny, przejrzysty raport z efektu naszych prac.

Etapy współpracy:

 1. wstępny wybór fraz;
 2. ocena proponowanych fraz, optymalizacja, szacowanie ruchu;
 3. zawarcie umowy;
 4. optymalizacja strony internetowej (cały okres umowy);
 5. inne prace pozycjonerskie (cały okres umowy).

WEB DESIGN - PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH
08/2021

Tworzymy strony WWW o różnej tematyce oraz wielkości. Wykorzystujemy najnowsze technologie, co pozwala tworzyć witryny o dowolnej funkcjonalności. Stale rozwijający się zespół projektantów tworzy funkcjonalne i wizualnie atrakcyjne witryny zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami/technologiami (CSS3, HTML5). Serwisy możemy wyposażyć w autorski system CMS (system zarządzania treścią). Wszystkie projektowane przez nas strony bazują na RWD (Responsive Web Design) - czyli są w pełni mobline, dostosowane do urządzeń takich jak smartfony czy tablety.


Tworzymy strony zgodne z WCAG 2.0 oraz Rozporządzeniem Rady Ministrów dla instytucji publicznych z 12 kwietnia 2012.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA
08/2021

Naszym celem jest stworzenie spójnego wizerunku Państwa firmy. Dlatego oprócz strony internetowej oferujemy przygotowanie projektu logotypu, wizytówek czy folderów. Po etapie projektowania mogą Państwo zlecić nam druk zamówionych materiałów. Rabaty, jakie mamy w drukarniach, gwarantują lepszą cenę niż bezpośrednia realizacja zamówenia.

 

 

Co nas wyróżnia:

 • opracowane materiały łączą wymogi internetu i druku
 • kreatywność
 • krótkie terminy
 • przyjazna cena
 • wydrukowane materiały dostarczamy do klienta

Linki »

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/112.